




26 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975808413 |
| артикул | 930742 |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Вид | Інверсійні столи |
| Габарити упаковки | 146 x 54 x 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Товщина спинки — 6 см |
| Клас | Vertical line (для інтенсивного домашнього і офісного використання) |
| Код виробника товару (MPN) | GBX-3000 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Назва | Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 3000 (GBX-3000) |
| Призначення | Для м'язів спини |
| Розміри | 78 x 154 x 155-225 см |
| Стара ціна | 26199.00 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 23499.00 |