



550 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MemorableUA |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Пальники |
| Кількість рівнів коптильні | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал | Дерево |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Холодне |
| Товщина матеріалу | 35 мм |
| Форма | Циліндрична |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коптильні | 90 мм |
| Довжина коптильні | 90 мм |
| Ширина коптильні | 35 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Так |