





7 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 875874002357 |
| артикул | 920501 |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 124 x 66 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Фокусування кільцем на окулярі |
| Діаметр об'єктива | 36 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Комплектація | Монокуляр<br /> Чохол для транспортування<br /> Кліпса для кріплення монокуляра на поясний ремінь<br /> Нашійний ремінець |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям (Fully Multy coated) |
| Максимальне збільшення: | 10х |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Особливості | Кліпса на пояс |
| Поле зору на 1000 м | 108 м |
| Реальний кут зору | 6,2 ° |
| Світлосила | 12.96 |
| Тип | Монокуляри |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип призми | BAK4 |
| Фактор сутінків | 18.97 |