

2 990 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 127 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| артикул | 49LCKD |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 127 |
| Довжина загальна, мм | 241 |
| Модель | SRK, SRK |
| Марка сталі/Матеріал клинка | SK-5 |
| Матеріал накладки/ручки | Kray-Ex™ |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Secure-Ex™ |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 241 см |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Secure-Ex™ |