





330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага ножа | 110 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина ножа | 206 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 20 мм |