Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 00:00 найближчого робочого дня (завтра, 01.06).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Імідж Д |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 15 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |








