



2 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Вага | 4.7 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186004703 |
| артикул | 931294 |
| Висота майданчика | 46 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина у складеному стані | 89 см |
| Довжина в розсунутому стані | 84 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Кількість щаблів | 2 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Загальна висота | 89 см |
| Робоча висота | 246 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | white |