-10%

19 499 ₴
17 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975808420 |
| артикул | 930740 |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Вид | Інверсійні столи |
| Габарити упаковки | 126 x 74 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Товщина спинки — 6 см |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | GBX-100 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Назва | Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 100 (GBX-100) |
| Призначення | Для м'язів спини |
| Розміри | 73 x 159 x 155-212 см |
| Стара ціна | 19499.00 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 17499.00 |