




2 080 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| артикул | CS-20NPJAA |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Довжина загальна, мм | 178 |
| Додаткова інформація | Додатковий фіксатор клинка, Додатковий фіксатор клинка |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Модель | 1911, 1911 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 4034SS |
| Матеріал накладки/ручки | Griv-Ex |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 178 см |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 54-55 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,3 |