





99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MemorableUA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага свічки | 330 г |
| Вид свічки | Вулична |
| Час горіння | 6 годин |
| Висота свічки | 90 мм |
| Діаметр свічки | 65 мм |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Жовтий |
| Ширина свічки | 65 мм |