



2 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Вес | 4.7 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186004703 |
| артикул | 931294 |
| Высота площадки | 46 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина в сложенном состоянии | 89 см |
| Довжина в розсунутому стані | 84 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Количество ступеней | 2 |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Общая высота | 89 см |
| Робоча висота | 246 см |
| Тип | Драбини |
| Цвет | white |