-10%

19 499 ₴
17 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975808420 |
| артикул | 930740 |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Вид | Інверсійні столи |
| Габарити упаковки | 126 x 74 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Товщина спинки - 6 см |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | GBX-100 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Назва | Інверсійний стіл Toorx Inversion Table GBX 100 (GBX-100) |
| Назначение | Для м'язів спини |
| Розміри | 73 x 159 x 155-212 см |
| Стара ціна | 19499.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 17499.00 |