






22 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| артикул | 930349 |
| База кріплення | Picatinny |
| Вага в упаковці | 0,32 кг |
| Висота від планки до центру | 37,85 мм |
| Габарити | 150,8 х 83,8 х 58,4 мм |
| Габарити упаковки | 22 x 15 x 7 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина планки | 101,6 мм |
| Комплектация | Ключ шестигранний <br /> Фіксатор різьби в тюбику |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Материал | Авіаційний алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Моноблоки |
| Фіксація на зброї | Швидкознімні |
| Цвет | Black |